Početna

Stranica je u izradi

Uskoro u punom kapacitetu

REZULTATI ŠKOLSKOG TAKMIČENJA IZ NJEMAČKOG JEZIKA U ŠKOLSKOJ 2023/24. GODINI

U protekloj sedmici u našoj školi održano je školsko takmičenje iz njemačkog jezika 🇩🇪 za učenike od VI do IX razreda.
Za testiranje učenika bili su zaduženi nastavnici njemačkog jezika Denis Taslidža i Ajla Brkić. U nastavku donosimo rezultate sa održanog školskog takmičenja:

VI razred
1. Lamija Šatara 🥇
2. Amina Kovačić 🥈
3. Emina Kehić 🥉

VII razred
1. Said Sefo 🥇
2. Nejra Selimić 🥈
3. Lejla Hajdarović 🥉

VIII razred
1. Naida Šteta 🥇
2. Alden Premilovac 🥈
3. Ajdin Šuko 🥉

IX razred
1. Romana Bajrić 🥇
2. Nejla Hajdarović 🥈
3. Ismar Šehidić 🥉
3. Harun Hajdarović 🥉

Uz iskrene čestitke na postignutim rezultatima našim učenicima želimo mnogo uspjeha i na predstojećim takmičenjima.

Učenica generacije u školskoj 2022/23. godini

Učenica generacije za školsku 2022/23. godinu je Lejla Obradović, učenica IXa odjeljenja naše škole.

Tokom svog obrazovanja Lejla se isticala po odličnom uspjehu u učenju i vladanju, kao i učešćem u velikom broju nastavnih i vannastavnih aktivnosti.

Aktivno je učestvovala u radu Vijeća učenika škole i predstavljala našu školu kroz realizaciju različitih projekata.

Lejla je predstavljala školu na brojnim takmičenja, a posebno ističemo takmičenja iz njemačkog jezika i islamske vjeronauke gdje je redovno ostvarivala zavidne i respektabilne rezultate.

Osim aktivnosti vezanih za školu, Lejla je i aktivan član zajednice i kroz različite projekte doprinosi zajednici u kojoj živi.

Čestitamo Lejli na dosadašnjim rezultatima i želimo joj da nastavi dalje sa mnogo uspjeha kao i do sada.

Obavještenje o upisu učenika u prvi razred u školskoj 2023/24. godini

Obavještavamo roditelje koji imaju djecu za upis u prvi razred u školskoj 2023/24. godini da podatke neophodne za upis u prvi razred dostave lično u školu ili putem telefona 036 854 006 najkasnije do 10. 4. 2023. godine. Potrebno je dostaviti datum rođenja djeteta, adresu i kontakt broj telefona.

U prvi razred upisuju se djeca koja su do 1. marta tekuće godine navršila 5,5 (pet i pol) godina života. U prvi razred mogu se upisati i djeca koja  nisu navršila pet i pol godina ako Komisija za upis djece ocijeni  da je dijete psiho-fizički spremno za polazak u školu, uz saglasnost roditelja i nadležnog općinskog  tijela za obrazovanje.

O datumu upisa roditelji će biti  telefonski obaviješteni nakon formiranja spiskova za upis.

Besplatni udžbenici za sve osnovnoškolce
U petak, 16.9.2022. u prostorijama naše škole izvršena je podjela udžbenika za učenike od I – IX razreda.
Zahvaljujemo svima koji su na bilo koji način učestvovali u ovom programu koji je ekonomski olakšao svim porodicama naših učenika I – IX razreda. Posebno zahvaljujemo Ministarstvo obrazovanja, nauke, kulture i sporta HNK i resornom ministru Rašid Hadžović, prof.dr. na jačanju odgojno- obrazovnog procesa.

upcoming
events

stay up to date with school events

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

school
onboarding

graduation
event

architecture
meet up

our
focus

school enviroment & technology

top installations & activities

education
for the future
Want to shape the future ?

follow us on social media

Exclusive content & updates

#schoolname

open admiSsions

want to shape the future ?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus lobortis velit erat, sed dictum orci bibendum ut. Nullam feugiat purus eget tempus ultrices. Suspendisse eleifend leo eget hendrerit molestie.